AKARSUJETİ Metal İşleme San. ve Tic. A.Ş, sujeti fason kesim hizmetleri olarak özetlenebilir. Akarsujeti, Nilüfer Ticaret Merkezin de bulunan atölyemiz de müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Akarsujeti başta otomotiv sanayi, makine sanayi, tekstil, cam, mermer ,plastik vb. sektörlerine hizmet vermektedir.

icon
Vizyonumuz

Teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak taleb edilen marka olmak.Türkiye de sujeti ve talaşlı imalat sektöründe tercih edilen firma olmak.

icon
Misyonumuz

Müşterilerimizin iş potansiyeli doğrultusunda hızlı kaliteli işçilik yapan ve gelişmiş çözümler sunabilen partner firma olmak.

Nasıl Çalışıyoruz?

Çalışma Sürecimiz

Analiz ve İşi Alma

Yeni bir işte profesyonellik ve uzmanlıkla analizlerimi yapıyoruz ve işi kendimize özdeşleştiriyoruz. Bu sorumluluk duygusu, her zaman değer katmaya çalıştığımız anlamına gelmektedir.

Yaratıcı çözümler

Yaklaşımımız belirgin bir şekilde yenilikçi. Müşteri görünürlüğünü ve marka değerini artırmak için sürekli olarak yeni yollar arıyoruz. Ayrıca dijitalleşmedeki ilerlemelerden en iyi şekilde yararlanmaya çalışıyoruz.

Proje Başlangıcı

Güçlü makinalarımız ve bilgisayarlı sistemlerimiz yardımıyla tasarlanan projelere başlamak için profesyonel bir biçimde harekete geçiyoruz.

Teslim

Alınan işler, belirlenen zamanda teslim edilmesi için gerekli planlamalar yapılmaktadır. Planlanan tarihte proje teslimi yapılmakta ve müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.

Yüksek Kalite, Yüksek Değer